Bursa`da Tiyatro

bursada_tiyatro_pupa

”Her evin kendine özgü bir kokusu vardır. Benimkinin, sizinkinin… Kendi evinizdeki kokunun farkına varamazsınız o sizin hayatınızın kokusudur çünkü…”

Siz de bugüne kadar bu kokunun farkına varamamış olabilir misiniz.

Hayat sizin için son derece monoton mu. Sabah rutin bir şekilde gidilen iş ya da okul.  Sırtınızda bir çuval dolusu stresle eve dönülen akşamlar. Akşam evde sizi dört gözle bekleyen eşinize, çocuğunuza, annenize-babanıza götüreceğiniz en büyük armağan mıdır bu stres dolu çuval.

Hayatınız, bugünle yarının ya da dünün yeri değiştirildiğinde hiçbir farklılığa uğramayacak kadar tek düze mi.İşin ya da okulun dışında arkadaşlarınızla bir araya gelip yine sadece iş veya okul ile ilgili konularımı konuşuyorsunuz.

Tüm bunlardan şikayet edip bu durumdan kurtulmak için zaman bulamamaktan mı bahsediyorsunuz. Bu kısırdöngüyü kırma adına napıcağınızı kestiremiyor musunuz.

O zaman sizi Pupa Sanat’a bekleriz.

Çünkü sanat insanın ilk önce kendisini sonrasında da dünyayı tanıyıp değiştirebilmesi adına bir gerekliliktir. Sizin de bu değişikliği sağlayabilmeniz için, hayatınızın kokusunun-tadının farkına varabilmeniz için sanatsal bir dokunuş öneriyoruz size.

Deneyin tad alacaksınız, hayatınızın tadını alacaksınız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>